Villa Temizlik

Villa Temizlik

İstanbul villa temizlik, ekibimizin almış olduğu özel eğitimler sonucunda, villanızın her alanını hijyen sağlayarak temizliyoruz. Yaşadığınız ortamı çeşitli mikrop ve hastalıklardan korumak için toksik olmayan kimyasallar ve çevre dostu temizlik yöntemler kullanıyoruz.

Villa temizlik firması Villa, köşk, konak, konut ve benzeri evlerin tarihsel önemi, villa gibi tüm periyodik müşterilerinizi veya değerli müşterilerimizi en yüksek kalitede hizmetin isteklerine göre arzularına göre değerlendirmek. Bir villa temizleme şirketi olarak, derinlemesine temizlik yapıyoruz ve avizelerden dolaplara, balkonlara, tuvaletlere, bodrum katlarına ve boş villalardaki havuza kadar tüm detaylara dikkat ediyoruz. Villaların bahçe ve bodrum kısımları temizlik için sona bırakılmalıdır. Villa cam bahçelerinde cam temizliği için teknik aparatlarımız ve merdivenlerimiz bulunmaktadır. Cam bahçede çalışan personelin iş güvenliği ve A tipi yüksek çalışma sertifikası olması gerekir.

Villa temizlik firması, müşterilerinizin talebi, randevu talebinde bulunarak, villanın durumuna göre temizlenecek bölgeyi keşfedikten sonra personel sayısı beliliyoruz. İsteğinize göre villanın erkek veya bayan personel tarafından temizlenmesini sağlıyoruz. Hizmetimiz her zaman sınırsız kalitede ve daima sağlığa uygun. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Villanın her alanını temizledikten sonra villanın dış ve iç bölümlerini, köşesini, camını temizle, çerçeveleri temizle. Balkonlar, banyo, teras, sauna, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlar, temizlenmesi gereken tüm alanlar, en iyi temizlik işleri, İstanbul Avrupa yakasında kaliteli villa temizleme hizmetinizdeyiz.

İç Temizlik: Villanızın havuz, bahçe, garaj, bodrum katı ve tüm dış çevrenin genel temizliğini yapıyoruz. Temizlik konusunda uzman ekibimiz sizlere temiz ve hijyenli bir alan bırakıyor.
Dış Temizlik: Villanızın tavan, duvar, zemin, parke , cam, banyo alanı (fayans, zeminler, tuvalet, aynalar ve banyo aksesuarları), salon ve yatak odası ( tüm katlar, pencereler, mobilyalar, fanlar ) gibi villanızın içerisindeki tüm bölümleri temizliyoruz.