• Slide 3
  • Slide 3
  • Slide 3

Şıngıl Çatı Yapımı

Şıngıl, esnek bir çatı kaplama malzemesidir. Bir paket yaklaşık 3 m²dir. Çatıda metal veya tahta bloklarla sağlam bir iskelet oluşturmak için kullanılır. Bu iskeletin, parlak çatı konstrüksiyon sistemindeki herhangi bir onarım olasılığına karşı bir kişiyi taşıyacak kadar güçlü olması gerekir. 4 × 4, 5 × 5 veya boyutlardan oluşturulabilir. Hazırlanan ahşap panel (OSB) hazırlanan iskelete vidalanır. Çerçevenin montajı OSB'nin uç kısımlarını ve bağlantılarını vidalamak için yapılmalıdır. OSB panelleri 122 × 244 cm uzunluğundadır. OSB monte edildikten sonra, izolasyon için istenirse tabana dökülebilir. Bu kapaklar OSB'ye çivileyerek, hem parlak çatı konstrüksiyonu yaparak hem de bir spatula ile delme işlemiyle monte edilebilir. Altı kilitli OSB'den oluşur.

OSB'den başlayarak veya kapaktan yıkamaya başlayarak. Uçlar boş alanda biraz dışa yerleştirilebilir. Ve ayrıca bir dikenli çatının inşaatı da öncekine yapılmalıdır.

Şıngıl Çatı Çeşitleri

Şıngıl çatı sistemi, sıkışmış bir çiviyle sıkıştırılarak veya zeminden bir spatula ile ısıtılarak döşenir. Bitümlü sızdırmazlık maddesi ayrıca yapışkan tabaka türlerini sabitlemek için de kullanılabilir. Zona galvanizli, geniş başlı özel çiviler ile% 30 veya daha fazla eğimli ahşap ile sabitlenir. Düz taraflı temiz eğimli veya beton kiremitler. İş kolay ve hızlı. İki uzman ile çatıyı günde 80 m2'ye kadar kaplamak mümkündür. Duvar çukuru, sırt, eğik, çinko ve levha gibi farklı malzemeler gibi özel detaylar için gerekli değildir. Bu çatı bir çatıyı havalandırmak içindir.

Şıngıl çatı, hepsi tek renkli, tek bir malzeme ile yapılır. Bardoline, yüksek kaliteli oksitler, bitüm, cam elyafı ile güçlendirilmiş ve daha büyük granül minerallerle (granül kızakları) kaplı bir kaplama malzemesidir. Yapının sonundaki zona, estetik çatılar oluşturmak için kolay, su geçirmez, güvenli, uzun ömürlü, hafif koşu ve zengin çalışma sağlar.Biz Sizi Arayalım

Diğer Hizmetlerimiz

Onduline Çatı Kaplama

Onduline Çatı Kaplama; Onduline HR (High Resistance), su geçirimsizliğini sağlayan bitümle birlikte, levhanın organik elyaflı dokusuna emdirilen özel reçine sayesinde mekanik dayanıklılığı artırılmış bir yapıya sahiptir

Eyüp Çatı Tamiri

Çatı tamiri yaptıracaksanız, Eyüp çatı tamir servisi çatı onarım profesyonel kadrosu atölyesinde tamir öncesi bakılacak yerleri kontrol etmek ve uzun ömürlü hizmet vermek.

Büyükçekmece Çatı Ustası

Büyükçekmece çatı ustası dikkatli aynı zamanda güvenilir bir şekilde çalışır. Müşterilerini çatı onarım çalışmaları sırasında meydana gelebilecek her türlü hasar hakkında bilgilendirir ve çatı problemlerini giderir.