• Slide 3
  • Slide 3
  • Slide 3

Onduline Çatı Kaplama

Onduline Çatı Kaplama; Onduline HR (High Resistance), su geçirimsizliğini sağlayan bitümle birlikte, levhanın organik elyaflı dokusuna emdirilen özel reçine sayesinde mekanik dayanıklılığı artırılmış bir yapıya sahiptir.
Geliştirilen yeni oluk profili ile eğilme direnci daha da yüksektir. Reçine ile birlikte renkler de Onduline HR'in bünyesine emdirilir. Levhaların su geçirimsizliği ve renk dayanıklılığı, bu özel yöntemle bir kat daha uzun ömürlüdür ve Onduline Avrasya'nın garantisi altındadır. Onduline HR çevre dostu bir malzemedir; gerek uygularken, gerekse daha sonra sağlığa hiçbir zararlı etkisi yoktur.

 

Yeni Onduline HR ile birlikte eğik dereden baca dibine her türlü çatı detayı için çözüm getiren bir aksesuar yelpazesi sunulmaktadır. Ana ilke, karmaşık ve sorunlu noktalarda da su geçirimsizliğini sağlamaktır. Onduline HR'in ahşap, çelik veya betonarme çatılar üzerinde ya da cephelerde, istendiğinde çatı yalıtımını da içeren çok çeşitli uygulama olanakları vardır.

Onduline levha çatıların ana bileşeni onduline çatı kaplama levhasıdır. Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline levhaları renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar. Onduline levha mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, uv ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

Onduline oldukça hafif bir çatı kaplama sistemidir. Ahşap, çelik profilli, betonarme, izolasyonlu ya da izolasyonsuz tüm çatı tiplerine rahatlıkla uygulanır. Onduline plakaların kesim işlemi oldukça basittir. Bu özelliği sayesinde çatı kaplama işlemi sıfır fire ile tamamlanır.

Çatı Servisim, onduline çatı kaplama ve revizyonu ihtiyaçlarınızda köklü bilgi ve tecrübesi ile yanınızda olacaktır.Onduline Çatı Kaplamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.


Biz Sizi Arayalım

Diğer Hizmetlerimiz

Bayrampaşa Çatı Tamiri

Çatı tamiri yaptıracaksanız, Bayrampaşa çatı tamir servisi çatı onarım profesyonel kadrosu atölyesinde tamir öncesi bakılacak yerleri kontrol etmek ve uzun ömürlü hizmet vermek.

Esenler Çatı Tamiri

Çatı tamiri yaptıracaksanız, Esenlerçatı tamir servisi çatı onarım profesyonel kadrosu atölyesinde tamir öncesi bakılacak yerleri kontrol etmek ve uzun ömürlü hizmet vermek.

Beyoğlu Çatı Ustası

Beyoğlu çatı ustasının görevleri heyecan verici olduğu kadar çeşitlidir, zanaatkar çoğu zaman zanaat yeteneklerinin birkaçını ispatladığı baş döndürücü yüksekliğe gider.